AI voor sales – Paperback

24,95 incl. BTW

Beschikbaar via nabestelling

AI voor sales – Paperback

AI verandert het salesvak. Die verandering kun je meemaken of leiden. AI is geen hype. Het is je nieuwe collega. En als je AI goed instrueert, werk je efficiënter, met scherpere inzichten en meer ruimte voor wat jij het beste kunt: persoonlijk contact met klanten en prospects.

In AI voor Sales ontdek je hoe je taalmodellen als ChatGPT, Claude en Copilot slim inzet in je dagelijkse werk. Van het maken van offertes en presentaties tot het voorbereiden van gesprekken, het analyseren van markten, het vinden van prospects, het bouwen van je eigen GPT en het schrijven van persoonlijke LinkedIn-posts. Je leert werken met drie soorten prompts en krijgt tientallen voorbeelden die je meteen kunt toepassen.

Dit is geen technische handleiding, maar een praktische toolkit voor iedereen in sales, marketing of business development. Je leert krachtige prompts opstellen in acht stappen, je eigen tone of voice aanleren aan AI en zelfs een persoonlijke assistent bouwen.

Harro neemt je mee van je eerste prompt tot strategisch gebruik, helder en direct toepasbaar. Ook de grote vragen komen aan bod: wat doet AI met authenticiteit, vertrouwen en jouw rol als salesprofessional?

Het bijzondere aan dit boek? Het is geschreven samen met Gijs, Harro’s digitale assistent. Dat merk je aan alles: actueel, concreet en geschreven in de taal die salesprofessionals begrijpen. Voor commerciële professionals die niet willen wachten tot de concurrentie hen inhaalt.

Begin vandaag. Word beter met AI.

*** let op! Verkrijgbaar vanaf 1 oktober 2025 ***